1 / 8
Seat Ibiza 1.4 TDI
4.800 €
01.11.2022 22:09

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava seat ibiza vo odlicna sostojba poveke info na tel 078-606-424

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078606424
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам