1 / 4
Se prodava plac vongrad, vo Tetovo(Pat za Falishe)
60 €
28.09.2022 17:22

Тетово / Тетово

Квадратура:

4760 m²

Тип на земјиште:

Градежно

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac Vongrad vo Tetovo.( Pat za Falishe.)
_______________
▪️ Plac: 4760m2
▪️ Shirina: 45m
▪️ Dolzina: 106m
▪️ Markica za gradba : Ne
▪️ Namena: Industriska i Stanbeno delovna
_______________
Cena:
➧60€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам