1 / 4
MATRIX E5x profesionalen Orbitrek
650 €
Цената е фиксна
29.01.2023 12:53

Аеродром / Скопје

Moze da se koristi za profesionalni ili vo domasni uslovi.
Socuvan, vo odlicna sostojba.
Poveke informacii na:
https://www.fitnesssuperstore.com/Matrix-E5X-Elliptical-p/matrixe5x.htm

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

DR
Потврден огласувач
070298609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам