1 / 12
MERCEDES E250-turbodizel
2.900 €
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 10:00

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 250

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA MERCEDES E-250 TD 150ks. ELEGANCE FUL OPREMA REGISTRIRAN DO 09.09.2023g.
NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS.
NOV AKUMULATOR SO 2g. GARANCIA.
13-g VO EDEN SOPSTVENIK GARAZIRAN I NAVREME SERVISIRAN BEZ KOROZIJA SO ORGINAL 212 000km. CETIRI ZIMSKI GUMI MICHELIN Alpin-a4 80%.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

darko
Потврден огласувач
075228118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам