1 / 6
Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови
6.000 МКД
17.10.2022 15:02

Скопје Центар / Скопје

●Средување на напуштен двор✅️
●Кроење, оформување и косење на истиот✅️

●Вршиме сечење на непотребни дрва, без оштетување на материјален имот✅️
●Исфрлање на настанатиот шут.✅️

☆ 📲 078 364 705 Стефан

■Од 07:00 до 21:00 Часот, тука сме за сите ваши прашања, секој ден во неделата, во период од цела година❗️

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

SS Inzenering 2000
Потврден огласувач
078364705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам