1 / 1
Apartman vo berovo
150 €
Цената е фиксна
17.11.2022 08:53

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

33 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1900

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Marsal Tito

Se izdava nov apartman vo berovo ,vo centarot odma do crkvata.
Se izdava samo za podolg prestoj

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Miki
Потврден огласувач
078484485
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам