1 / 8
BMW 630I 2008 CABRIO
1 €
12.11.2022 13:42

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

630

Година:

2008

Гориво:

Бензин

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA

SO FULL OPREMA

KROVOT RABOTI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stojance
Потврден огласувач
077947043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам