1 / 7
Се продава нов Nikon D5500 + 18-55mm VR II kit + 35mm DX 1.8
650 €
Цената е фиксна
11.10.2022 19:44

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

25,1-30 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Се продава комплет нова некористена следнава опрема:

1. Апарат Nikon D5500 со 18-55mm VR II kit
2. Објектив Nikon DX 35mm f/1.8 (200€)
3. Статив соодветен за апаратот 1.5м
4. Торба за опремата

Целата опрема е купена од Pix+ и истата не е користена, доаѓа комплет спакувана.

Тел. за контакт: 071327870

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

BMW
Потврден огласувач
071327870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам