1 / 1
Lazicki za kafe - Beli / Лажички за кафе - Бели
По Договор
25.11.2022 10:06

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Lazicki vo site boi: Crna, Bela, Plava, Zlatna, Rozeva, Zelena… po vasa zelba.
Materijal: Plastika za prehrambena industija.
Pakuvanje: 220-230 grama.
Javete se za info i cena.
Prodazba na golemo i malo.
070210190

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Се продава од:

Oglas Stip
Потврден огласувач
070210190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам