1 / 6
Pojacalo receiver JVC RX-5022RSL
5.000 МКД
05.03.2023 14:08

Гази Баба / Скопје

Prodavam resiver JVC RX-5022SLR vo odlicna sostojba so original dalecinskoPower output: 100 watts per channel into 8Ω (stereo)

Surround output: 100W (front), 100W (center), 100W (rear)

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Total harmonic distortion: 0.8%

Input sensitivity: 220mV (line)

Signal to noise ratio: 87dB (line)

Output: 220mV (line)

Digital inputs: coaxial, optical

Video Connections: composite

Dimensions: 435 x 146.5 x 416mm

Weight: 8.8kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Enis
Потврден огласувач
070753705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам