1 / 9
BMW F 10 staklo
15.400 €
07.12.2022 00:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw F10
Automatik
Motor 3.0 dizel (525d )
God:2010
Km :249.xxx
Napraven servis
Perfekten enterier mnogu sacuvana motor menjac karoseria
bez grebatnici
Sega stnaveni novi zimski gumi Sava
A- test klima foli
Reg cela godina
Mob 078 344 555

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам