1 / 7
Se Izdava Kuka
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 23:38

Бутел / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

900 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Ulica 30 Br.64

Se izdava kukja 90m2 so dvorna povorsina okolu 900m2, na mnogu ubava i mirna lokacija so pogled nakaj Centar.
Samo 5 km od centarot na Skopje.
Tel.za kontakt 070 252 415.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Kran
Потврден огласувач
070252415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам