1 / 8
Нова гарсоњера од 30 m²
34.500 €
Цената е фиксна
28.09.2022 21:47

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Туристичка бб

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на НОВ, еднособен стан (гарсоњера), бр. 4 со вкупна површина од 30 m² плус тераса. Зградата е во завршна фаза на градба и станот поседува Лист за предбележување во градба, на бул. Туристичка бб, Зграда 1, Влез 1, Кат Приземје, со лифт, во Охрид, КО Охрид 4, КП 4039/1, (на влезот во Охрид, веднаш позади бензиската пумпа на Окта). Станот е со западна оринетација. Располага со дневна соба со трпезарија, кујна и тоалет. Пред сите станови во приземјето предвидени се и тераси кои ќе бидат во функција на самите станови. Станот е многу светол, одличен е за привремен престој или туристичка дејност. Зградата е градена по сите европски стандарди со енергетска ефикасност и истата поседува и сопствен паркинг простор кој сеуште не е завршен. Цена 34500 ЕУ.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам