1 / 4
JOHNWAY RANGER 250
150 €
Цената е фиксна
07.11.2022 09:33

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Johnway Ranger 250

Километри:

5000

Motorot e so nova lamela, klip cilindar vo odlicna sostojba, potreben e elektricar koj ke pusti na novo instalacija bidejki e izgrizana od gluvci... nemam potreba od nego zhiveam nadvor od makedonija, extra cena za toj motor.
Barajte me na viber na +38978420808

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
0038978420808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам