1 / 12
MERCEDES E 350 CDI 231 ks.2010 g.AMG!!!
15.999 €
28.09.2022 22:46

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 350

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

MERCEDES E 350 CDI 231 ks.2010 g.AMG!!!
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi i kompletno servisirana.071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам