1 / 3
Екран SAMSUNG A32 4G / A325 комплет со рамка Black (OLED)
3.150 МКД
Цената е фиксна
28.11.2022 16:59

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално како кај оригиналот.
* Цената се однесува за само ЕКРАН СО РАМКА и во истата не е вклучена монтажа, цената е за САМО OLED ЕКРАН.

* Бесплатна испорака за нарачки над 2000 ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам