1 / 2
Samsung S9 plus 6/64 Neverlock
9.000 МКД
02.11.2022 20:09

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung S9 plus

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava samsung S9 plus 6/64 Telefonot raboti na site karti,celosno ispraven se orginal na nego,sleduva so polnac.Moze zamena

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dzelal
Потврден огласувач
070456956
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам