1 / 11
Se prodava Yamaha R6
4.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 00:09

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2000

Модел:

R6

Километри:

50000

Yamaha R6 2001
ne e registriran
pali vozi
mozi zamena za Golf 5 Audi A3 Mini cooper Audi A6 bmw E60 Bmw X5 so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
078302470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам