1 / 6
TOYOTA AVENSIS 2.0 DIESEL NEUVEZUVAN
7.800 €
7.900 €
Денес 09:19

Аеродром / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

Avensis

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

95 kw / 129 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Toyota Avensis kupena od prv gazda,solidno sochuvana,bez udari i prefarbuvani delovi.
Na voziloto funkcionira se.
Oprema:
Klimatronik
Centralno
Prozori na kopche x 4
Servo volan
Momentalna kilometraza 220000km.
Staveni 4 zimski gumi(dot 2022god.) kako i odlichni letni gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sotir
Потврден огласувач
070238701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам