1 / 8
SEAT LEON 1.2TSI 110HP
15.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2022 09:25

Берово / Берово

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2017

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e kupena od Toyota skopje,golem servis e napraven pred 2000km.Kolata poseduva dva orginalni kluca i set na novi zimni gumi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

vlado
Потврден огласувач
070599067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам