1 / 10
VW PASSAT CC 2.0 TDI 125 KW 2012 Godina
14.000 €
23.11.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 14.000€
VW PASSAT CC 2.0 TDI 125 KW 2012 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: PASSAT CC 2.0 TDI BlueMotion
PROIZVEDENO: 2012 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 124.000 KM
SILA NA MOTOR: 125 KW - 170 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
IGOR 📲 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам