1 / 8
Ford Mondeo
3.400 €
14.11.2022 16:42

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR.
Barajte na ovoj br. 070/973-700

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BESIM
Потврден огласувач
070/973-700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам