1 / 7
BANDAZI 16KI 5*112 RONAL SO SKORO NOVI ZIMSKI GUMI
370 €
02.12.2022 15:14

Битола / Битола

Bandazi 16ki 🇩🇪 RONAL 🇩🇪
Zimski gumi NEXEN WINGUARD SNOW G vozeni dve zimi po 5000 km proizvodstvo 2019
Cena za komplet 370evra

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
070/453-222
076/544-333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам