1 / 11
FERRUCI 01331A, ne e kineski! Miyota movement.
1.500 МКД
09.10.2022 21:10

Битола / Битола

Super sostojba, so smenato nova baterija Renata. Masina made in japan miyota co. movement, silikonski remcinja, dijametar 46mm.

Be zameni.

Go prakjam po kargo niz cela mk.

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

LS2
Потврден огласувач
071310436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам