1 / 8
PRODAVAM DETSKI VELOSIPED SOBIM LADY PINK CLASSIC EXTRA 20''
3.300 МКД
4.000 МКД
24.02.2023 15:45

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM DETSKI TOCAK S0BIM - CLASSIC BIKE BMX STIL SO KONTRA KOCENJE, 20 - KA BANDAZI VO BOJA SO NOVI GUMI BRANICI NOGARKA KVAKITETEN JAK FUNKCIONALEN ODLICNA SOSTOJBA!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Скопје
Потврден огласувач
078 235 531
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам