1 / 1
Iphone 14 Pro NOVI - MOBICOM
61.990 МКД
64.990 МКД
Денес 08:43

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iohone 14 pro

Боја:

Gold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 14 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung A04s NOVI - MOBICOM

7490 МКД

Samsung S23 NOVI - MOBICOM

39990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам