Medicinska sestra/tehnicar i fizioterapevt
По Договор
14.10.2022 13:00

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Dom za stari lica - Sonce ima potreba od vrabotuvanje na neopredeleno vreme na slednite rabotni pozicii
1. Medicinska sestra/tehnichar
2.Fizioterapevt
Za site informacii obratete se na 071 230 812 vo periodot od 10.00 do 16.00 casot

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

П.У.С.З - Сонце
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам