1 / 5
Stanovi
870 €
01.12.2022 15:00

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Topansko pole

-Se prodavat stanovi:
1.KAT-8 stan 73 m2

2.KAT -1 stan 102 m2

3 KAT-7 stan 102 m2

4.Prizemje stan 85 m2

Zgradata e do Toplifikacia A.d SEVER Topansko pole blisku Ramstor.
Za podetalno INFO na
075 200 917 do 18:00 casot

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

oki
Потврден огласувач
075200917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам