1 / 1
Pravosmukalka za pepel pravosmukalki MAXPULS TOTAL 1200W
2.450 МКД
21.11.2022 11:14

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Pravosmukalka za pepel TOTAL 1200w

Моќност: 220-240V~50/60Hz
Влезна моќност: 1200 W
Празнина: ≥18KPa
Капацитет на прашина: 20L
Дијаметар на цревото за вшмукување: 30 mm
Должина на цревото за вшмукување: 1m
Алуминиумска цевка: 200 мм
Резервоар за железо
Должина на кабелот за напојување: 2 m
Со 3 тркала
Спакувано по кутија во боја

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Kalorifer vertikalen duvalka 2000w grealka

750 МКД

Elektricen sekac so zica 10w-2000max za stirodur stiropol

1150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам