1 / 7
PRODAVAM VELOSIPED DOUGLAS SITY 27 SHIMANO OPREMA
5.000 МКД
15.11.2022 11:21

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

PRODAVAM VELOSIPED SOCUVAN FUNKCIONALEN SERVISIRAN NOVI GUMI IDEALEN GRADSKI VELOSIPED

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

SKOPJE
Потврден огласувач
070535324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам