1 / 12
Prodavam Mercedes
2.500 €
Цената е фиксна
13.12.2022 03:22

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Mercedes c220 1999 godina dizel, so Novi zimni gumi, vebasto greenje, shiber krov na dugme, elektrika na prozori I retrovizori so vozdushno podesuvanje za kicma na sedishta, so mnogu Mala potrosuvacka na gorivo. Bez klima!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Fore Milosevski
Потврден огласувач
70315032
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам