1 / 12
Se prodava Lux stan 67 m2 novogradba vo ohrid
87.100 €
31.01.2023 09:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

67 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava Lux stan 67m2 u mnogo kvalitetna novo zgrada vo ohrid.
⭐Na 1. Kat
⭐2 spalni
⭐Gostinski WC
⭐Kupatilo en Suite
⭐1 Balkona
⭐1 Lift
Tel. : 071 868 800 Svetlana

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Астера Дом
Скопје
Потврден огласувач
071868800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам