1 / 12
AUDI A4 B8 2.0TDI
8.999 €
06.10.2022 09:50

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo perfektna sostojba so napraven golem i mal servis registrirano so zelen karton do juli 2023
mozna e zamena za samo za audi ponov model so moja doplata
Kolata e maksimalno zacuvana

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
070309593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам