1 / 5
Oprema za kujna friteza,pecka za pici, rabotni masi
1 МКД
29.09.2022 17:30

Кичево

Oprema za kujna friteza,pecka za pici, rabotni masi, ventilacija. Informacii na 078449778

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078713228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам