1 / 12
Audi A3 1.9 TDI S-Line
6.300 €
30.11.2022 13:12

Битола / Битола

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba socuvano vnatresno i nadvoresno.
Uvezeno od Germanija plateni site davacki do registracija.
*(Kompletna spremna dokumentacija)*

-Board Kompjuter
-Xenon svetla original
-Prskaci na farovo
-Klima (dvozonska klima)
-Radio CD/CD charger
-BOSE ozvucuvanje original
-Greaci na sedista
-Komandi na volan
-Kozen Volan
-Kozni sedista
-4 elektricni stakla
-Aluminiumski bandazi 17ki
-Perde za sonce
-ESP system za prolizguvanje
-Maglenki

Voziloto mozi da se vidi i proba vo bilo koe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Almir
Потврден огласувач
078262045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам