1 / 8
Se prodavaat celicni bandazi so zimski gumi miselin
12.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.10.2022 13:00

Штип / Штип

Испраќам по карго    

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Se prodavaat celicni bandazi so ziski gumi marka Miselin vo odlicna sostojba - cena 12000 denari
dva celicni bandazi 14 so pet dupki za golf -2000 denari
Isto taka se prodavaat cetiri letni gumi marka-Tigar 206/55/16 vo dobra sotojba-3100 denari
Dve letni gumi Firestone 195/65/15 -cena 2000 denari
Dve letni gumi Goodyear 225/45/17 cena 3800 denari

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
072304917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам