1 / 2
Centrifuga za med
120 €
29.09.2022 18:43

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava centrifuga za med,
Malku koristena i vo ispravna sostojba,
Kontakt tel 070226753

Категорија: Останато

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070873977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам