1 / 2
Svajcarski velosipedi nova tura info 071337992
По Договор
29.09.2022 19:01

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Svajcarski velosipedi nova tura eksta cena info 071337992

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам