1 / 5
NIKE novi maski bermudi
500 МКД
29.09.2022 19:57

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

M

Боја:

Бела

Preubav kroj.Stranicni dzepcinja.
Nazad isto dva dzepa.
Kolanot e pola so pletenina taka da dava posebna komocija
Dolz dvete strani traka vo ista boja
Povelete dimenzii pa sporedete
Struk 43 se siri do 46
Kolkovi 56cm
Sedlo dolzina 29cm
dolzina 53,5 cm
28cm,na sredina,23,5 cm na kraj-sirina nogavica
077606650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам