1 / 12
TWINs house- Se PRODAVA Stan od 110m2 vo CENTAR
124.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 16:51

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

110 m²

Греење:

Централно

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

CENTAR - PLOSTAD

Se PRODAVA Stan od 110 m2 vo relativno nova zgrada vo CENTAR.

Stanot e na 6-ti kat so lift.

Vo stanot ima :

- Otvoren salon so kujna i trpezarija
- tri spalni sobi
- kupatilo i pomosno wc
- balkon
- podrum od 10m2
- parking pred zgrada

Stanot se prodava kompletno opremen (so celiot mebel kako na slikite).

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам