1 / 9
TWINs house-Se PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA
85.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 16:50

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

89 m²

Греење:

Централно

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ul:ILINDENSKA

SE PRODAVA Stan od 89m2 na ILINDENSKA.

Stanot e na 4-ti kat so lift.

Stanot e so sleden Raspored :

- Dnevna soba so trpezarija i kujna
- Spalna soba
- dve detski sobi
- kupatilo
- balkon

- Centralno greenje(parno)

Vo Cenata vkluceno celokupniot inventar i tehnika(komplet kako na slikite)

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL : 070/240-559 ,078/240-558

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам