1 / 7
Motor Mercedes 220 Obicen Dizel
По Договор
02.11.2022 20:06

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220 Obicen DIZEL

Tип на делови:

Мотори

Polu motor bez dekla Mercedes 220 Obicen Dizel 97 god vo odlicna sostojba so garancija

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

G.F.
Потврден огласувач
070477779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам