1 / 10
Kuca
85.000 €
24.03.2023 17:42

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

4

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2003

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Fazanerija

Prodavam kuca lepenka e ima svoj dvor i pat sto izleguva na glaven pat , plus prodavam plac od 250 m2 . I kucata i placot se regularni dokumenti i se naogjaat vo Fazanerija 2 do stadionot . Informazioni na watcapp broj00393294196785 Zulbear

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Isa Zulbear
Потврден огласувач
3294196785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам