1 / 3
Honda Dominar NX500 Cafe Racer Kickstart
2.000 €
29.09.2022 22:34

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Останато

Година:

1990

Модел:

Dominator NX500 Cafe Racer

Prodavam Honda Dominator NX500, so kurbla, prepraven vo street tracker- cafe racer. Nova hilzna, novi OEM kariki, Nov RK zlaten lanec i mnogu drugo. za poveke info na telefon, uredni dokumenti.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070914384
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам