1 / 7
СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ОД ЛИМАРСКА ДЕЈНОСТ
По Договор
14.10.2022 13:00

Прилеп / Прилеп

Се продава :
електричен рунд и обичен.
сит машина.
цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Славчо
Потврден огласувач
071242810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам