1 / 10
Батер. Лемилица 4v PARKSIDE
2.500 МКД
30.09.2022 02:00

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Батериската лемилица е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 4v - 1.5 Ah максимална температура на загревање 470 степени, време на загревање 30 секунди, време на работа 60 минути, со лед осветлување. Испораката фабрички е без полнач а можи да се користи било каков полнач со УСБ кабел кој е веќе испорачан.
Во кутија со додатоци.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам