1 / 11
DODGE CALIBER 2.0 CRD 140 ks.2007 god
4.999 €
13.01.2023 07:14

Делчево / Делчево

Марка:

Dodge

Модел:

Caliber

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

DODGE CALIBER 2.0 CRD 140 ks.2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano. Plateni site davacki do registracija
071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам