1 / 3
Vrsime busenje na betonski ploci
80 МКД
26.11.2022 08:50

Аеродром / Скопје

Vrsime busenje na betonski otvori so masina do 43 cm debelina so F-60mm, F-80mm , F-110 mm i 150mm
80den /1cm

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
071235135
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам