Renoviran stan Karpos
45.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.12.2022 13:14

Битола / Битола

Број на соби:

3,5

Квадратура:

72 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Karpos

Se prodava kompletno renoviran stan vo Karpos , so dve spalni sobi
Okolu 72 m2
5 kat
Cena 45000

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам