1 / 9
SYM ORBIT 2
730 €
750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.12.2022 19:56

Струга / Струга

2010 god
8100 km
50 ccm
4 takten Motor
Uvezen od Swajcarija
Carinata e platena.
Moži da se registrira.

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Kemall
Потврден огласувач
70212123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам